Promocje

W każdym domu możemy znaleźć wiele pomieszczeń tj. łazienka, kuchnia, salon, czy też jadalnia. Jadalnia może być osobnym pomieszczeniem, ale może również być częścią salonu lub kuchni. Składa się ona zazwyczaj z dużego solidnego i porządnego stołu oraz wygodnych, dobranych do tego stołu krzeseł, które są bardzo istotnym elementem wystroju tego wnętrza. Krzesła do jadalni są elementem wyposażenia jadalni używanym kilka razy dziennie.

Przy stole do jadalni zasiadamy do większości posiłków, spędzamy bezcenny czas z rodziną, organizujemy spotkania biznesowe, imprezy okolicznościowe, podejmujemy wiele ważnych decyzji. Wygodne i odpowiednio wyprofilowane krzesła do jadalni to podstawa każdej jadalni. W naszej ofercie znajdziecie idealne krzesła do waszej jadalni. Nasze krzesła do jadalni są wykonane z najlepszych materiałów dzięki temu możemy być pewni, że posłużą nam przez lata.

Krzesła do jadalni marki meble MWM posiadają unikatowy desing i różne wersje kolorystyczne tj. szary/ biały/ czarny/ biało- czarny. Obicie krzesła zostało wykonane z najwyższej jakości włoskiej ekoskóry, takie rozwiązanie nadaje mu charakter nowoczesny, a jednocześnie sprzyja w utrzymaniu czystości. Pozostała konstrukcja fotela wykonana jest ze stali chromowanej, nogi krzesła są zabezpieczone przed uszkodzeniem paneli podłogowych, powierzchni lakierowanych i podłóg ceramicznych.

Nasze krzesła są objęte 2 letnią gwarancją. W przypadku krzeseł ten aspekt jest dość ważny, albowiem spędzamy na nich dużo czasu, tym samym są wytrzymałe i wykonane z najlepszych materiałów. Niech najlepszą rekomendacją będą oceny naszych klientów 4,98/5. Wysyłka jest możliwa w przeciągu 3 dni, wysyłkę dostarczają firmy DHL i KEX. Płatność za produkty można wygodnie rozłożyć na wygodne raty.

4,98 / 5

Tak ocenili nas
nasi Klienci!

Raty

Ofeujemy możliwość
płatności w ratach!

Wysyłki

Towary dostarczają firmy
GEIS oraz DPD

77 540 7803

Masz pytania? Zadzwoń
W godz. 07:00-15:00
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl