• promocja
  • promocja

Łóżko to mebel, który możemy znaleźć w każdym domu. Producenci łóżek mają coraz to cięższe zadanie do wykonania, klienci stają się coraz bardziej świadomi swoich potrzeb. Każdy z nas chce w swoim domu mieć nie tylko łóżko, cechujące się wygodą, praktycznością, ale także innowacyjne rozwiązanie, odpowiadające na potrzeby wizualno-estetyczne, posiadające ducha nowoczesności, ale będące rozwiązaniem ponadczasowym. Łóżka tapicerowane 180 x 200 firmy meble MWM to idealne rozwiązanie na wszystkie Państwa potrzeby.

Odpowiedni materac i łóżko bezpośrednio wpływają na utrzymanie poprawnej postawy, utrzymania zdrowia, poziomu i jakości odpoczynku i snu. Już od ponad 25 lat, projektanci i twórcy firmy MWM udoskonalają projekty, użyte technologie i wybierają najlepszej jakości produkty. Łóżka tapicerowane 180 x 200 firmy MWM są bardzo atrakcyjne wizualnie, odpowiednio wyprofilowane, a ich cena jest naprawdę dobra. Posiadają stabilny i mocny stelaż z listew sprężynujących, utrzymujący materac na odpowiednim miejscu.

Łóżka tapicerowane do sypialni 180 x 200 firmy meble MWM są wykonane zazwyczaj z najwyższej jakości ekoskóry lub specjalnej tkaniny tapicerskiej, która jest odporna na ścieranie. Wewnątrz łóżka tapicerowanego znajduje się spora przestrzeń na schowanie pościeli, koca lub innych niezbędnych rzeczy, które chcemy tam schować. Na wszystkie łóżka tapicerowane do sypialni 180 x 200 firmy meble MWM mają Państwo 2 lata gwarancji, dodatkowo łóżka te posiadają specjalny certyfikat ISO 9001.

Wysyłka jest możliwa w ciągu 3 dni, za pomocą firm kurierskich tj. DHL, KEX. Płatność można rozłożyć na dogodne raty. Wiele modeli naszych łóżek jest wyrwana wprost z marzeń, doskonale prezentują płynne linie, ducha nowoczesności. Niejednokrotnie posiadają wbudowane oświetlenie lub głośniki, które dzięki możliwości podłączenia dowolnego urządzenia za pomocą USB, AUX, czy czytnika kart pamięci pozwalają cieszyć się ulubioną muzyką nawet w łóżku.

4,98 / 5

Tak ocenili nas
nasi Klienci!

Raty

Ofeujemy możliwość
płatności w ratach!

Wysyłki

Towary dostarczają firmy
GEIS oraz DPD

77 540 7803

Masz pytania? Zadzwoń
W godz. 07:00-15:00
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl