Materac jest sercem i najważniejszym elementem każdego łóżka. On bezpośrednio odpowiada za komfort i jakość snu i wypoczynku. Przyczynia się także do ochrony kręgosłupa i odpowiedniego nacisku na ciało. Materac powinien doskonale pasować do łóżka, a także być bardzo wysokiej jakości, nadawać się do użytkowania przez dzieci i dorosłych, a także powinien być miękki w dotyku.

Materace, które mogą Państwo zakupić w naszym sklepie są doskonałym wyborem dla alergików, albowiem są hipoalergiczne i antyroztoczowe, a także doskonale tolerowane przez skórę. Materac ten szybko i równomiernie rozprowadza wilgoć. Znajdujące się w materacu włókna klimatyzujące doskonale zapobiegają poceniu się ciała. Doskonale nadaje się dla osób z wadami postawy, wszelkimi zwyrodnieniami stawów, kręgosłupa, kończyn, bądź ze schorzeniami reumatycznymi.

Materac ma grubość 18 cm, twardość można sobie wybrać- H3 lub H4. Pokrowiec na materac wykonany jest z dzianiny obiciowej. Jest niepikowany, wyposażony w zamek błyskawiczny- wszyty z 3 stron, ułatwiający zdejmowanie w celu prania. Pianka termoplastyczna VISCO MEMORY w materacu jest bardzo miękką i niezwykle wygodną pianką. Potrafi ona doskonale dopasować się do anatomii naszego ciała pod wpływem temperatury i nacisku.

Dzięki tym właściwościom ułatwia relaks, odprężenie i posiada właściwości przeciw odleżynowe. Dzieje się tak za sprawą zmniejszania nacisku na naczynia krwionośne i mięśnie przez materac. Zapewnia także poprawną korektę dla kręgosłupa, co przyczynia się do spokojnego snu. Pianka wewnątrz materaca ma właściwości antyalergiczne, zapewnia dobrą izolację termiczną materaca. Nasze materace perfekcyjnie się dopasowują do ciała.

4,98 / 5

Tak ocenili nas
nasi Klienci!

Raty

Ofeujemy możliwość
płatności w ratach!

Wysyłki

Towary dostarczają firmy
GEIS oraz DPD

77 540 7803

Masz pytania? Zadzwoń
W godz. 07:00-15:00
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl