W prawie każdym salonie, pokoju dziennym, czy też młodzieżowym możemy znaleźć sprzęt RTV, dotyczy to zarówno sprzętu muzycznego, jak i np. telewizorów. Rynek meblowy jest coraz bardziej przesycony dużą ilością mebli. Warto korzystać z mebli najlepszych producentów, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu mogą wykorzystać najlepsze technologie i produkty. Właśnie taką firmą są meble MWM, które od 25 lat dbają o to, by ich meble były wykonane z najlepszych materiałów, były w dostępnej cenie i dodatkowo były atrakcyjne wizualnie.

Salon jest często miejscem, gdzie spędzamy bardzo dużo czasu, dlatego ważne jest, aby przedmioty, które się tam znajdują pasowały do siebie, do nas, wyrażały nasz styl. Warto, by pokój dzienny był wyposażony w wyjątkowo praktyczne i użytkowe rozwiązania. Nasze meble i stoliki RTV łączą te wszystkie funkcje doskonale. Odpowiednio dobrane stoliki pod telewizor do wystroju wnętrza, sofy, stołu dodadzą wnętrzu szyku i smaku.

Funkcjonalne i jasne wnętrza idą w parze z minimalistyczną i nowoczesną formą mebli, co często jest charakterystyczne dla stylu skandynawskiego. Nasze stoliki pod telewizor są w klasycznym białym kolorze, a także w wysokim połysku. Cechują się prostą formą ostro zakończonymi rogami, a także występują modele wyposażone w światło led. Pięknie podświetlone stoliki rtv są doskonałym wyborem i bardzo nowoczesnym rozwiązaniem.

Nasze stoliki RTV wykonane są z wysokiej jakości płyty MDF, lakierowanej na wysoki połysk. Są wyposażone w półki i szafki, które doskonale pozwolą na przechowywanie. Nasze produkty posiadają dwu letnią gwarancje, a ich wysyłka jest możliwa w przeciągu 3 dni, za pomocą firmy kurierskiej DHL, KEX. Płatność można rozłożyć na dogodne raty.

4,98 / 5

Tak ocenili nas
nasi Klienci!

Raty

Ofeujemy możliwość
płatności w ratach!

Wysyłki

Towary dostarczają firmy
GEIS oraz DPD

577 704 406

Masz pytania? Zadzwoń
W godz. 07:00-15:00
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl