Ławostół rozkładany z regulacją wysokości SANNA U | Black Pietra Grigia | SZYBKA WYSYŁKA
Kupując u nas zyskujesz
zwiń
Opis
Model: SANNA U
Wybarwienie blatu: Black Pietra Grigia
Kolor podstawy: Czarny
Możliwość rozkładania: Tak
Wymiary:
- Długość blatu: 120/200 cm (2x wkładki 40 cm)
- Szerokość blatu: 80 cm
- Wysokość: 27-80 cm
- Tolerancja: ±2%
Wykonanie:
- Nowoczesny ławostół - aranżacyjny hit w małych mieszkaniach
- Mechanizm regulacji wysokości oraz system rozkładania umożliwiają dostosowanie mebla do indywidualnych potrzeb
- Stelaż wykonany z solidnej stali malowanej proszkowo
- Nóżki zakończone kółkami, dzięki którym mebel jest mobilny i niezwykle funkcjonalny
- Blat wykonany z wysokiej jakości płyty laminowanej
- Grubość okleiny PCV: 2 mm
- Stabilna konstrukcja zapewniająca trwałość i wytrzymałość na lata
- Powierzchnia odporna na codzienne użytkowanie i łatwa w czyszczeniu
- Produkt do samodzielnego montażu
- Gwarancja 2 lata dla klientów będących konsumentami



Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Rodzaj/typ mebla | Ławostół |
| Model | SANNA U |
| Długość | 80 cm |
| Głębokość | 120/200 cm |
| Wysokość | 27/80 cm |
| Kolor nóg | Czarny |
| Wykonanie nóg | Stal malowana proszkowo |
| Montaż | Mebel do samodzielnego montażu |




