Promocje

Można rzec, iż stół jest centralnym elementem wyposażenia każdego domu. Przy stole zazwyczaj zasiadamy do posiłków, spędzamy bezcenny czas z rodziną, podejmujemy ważne decyzje, organizujemy spotkania rodzinne/ biznesowe, spędzamy czas pracując, czytając prasę, czy rysując z dzieckiem. Obejmuje to naprawdę wiele aspektów naszego życia, dlatego warto zadbać o naprawdę dobry, wykonany z najlepszej jakości materiałów.

Stoły powinny cechować się trwałością, odpowiednią funkcjonalnością i prostotą. Stoły firmy meble MWM są doskonałym wyborem zarówno do jadalni, kuchni, a także do biura, do sal szkoleniowych i takich, gdzie przeprowadzamy rozmowy z kontrahentami i chcemy mieć możliwość zgromadzenia większej ilości osób w jednym miejscu dogodnym dla rozważań i pracy. Stoły firmy meble MWM są niezwykle eleganckie, wytworne, pełne klasy, będą pasować zarówno do pomieszczeń w stylu nowoczesnym, jak i prostych form.

Same w sobie stanowią doskonałą ozdobę. Występują w klasycznych liniach kolorystycznych łączących biel z czernią, cały biały, cały czarny. W naszej ofercie znajdziecie Państwo stoły na wysoki połysk pasujące do biur i eleganckich pomieszczeń, a także proste formy do jadalni i salonów, bez połysku. Uzupełnieniem dla takiego stołu są oczywiście krzesła. W naszej ofercie znajdziecie Państwo krzesła, które doskonale będą pasować do naszych stołów.

Blaty naszych stołów są wykonane z wysokiej jakości szkła hartowanego, o grubości aż 12 mm. Nogi stołów są malowane proszkowo, dzięki czemu mebel jest pokryty farbą równomiernie. Nogi stołu są wykonane z metalu. Wysyłka jest możliwa w ciągu 3 dni, wykonana za pomocą firm kurierskich DHL i KEX. Płatność za zakupy w naszym sklepie mogą Państwo rozłożyć na raty.

4,98 / 5

Tak ocenili nas
nasi Klienci!

Raty

Ofeujemy możliwość
płatności w ratach!

Wysyłki

Towary dostarczają firmy
GEIS oraz DPD

77 540 7803

Masz pytania? Zadzwoń
W godz. 07:00-15:00
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl