W każdym domu, biurze, czy firmie istnieje potrzeba miejsca, które umożliwi wspólne posiłki, rozmowy, debaty, wizualizacje, a także swobodną rozmowę twarzą w twarz z większą ilością osób- na takie potrzeby odpowiada mebel jakim jest stół. Warto zadbać o to, by stół był solidny, wykonany z najlepszych materiałów, a także chroniony przez gwarancję, aby mógł nam służyć jak najdłużej.

Doskonałym uzupełnieniem każdego stołu, a także jednym z ważniejszych mebli, który ma niezwykle trudne i ważne zadanie do pokonania jest krzesło. Krzesła nie tylko muszą odpowiednio wyglądać, być wykonane z najlepszych materiałów, ale także doskonale uzupełniać wnętrze i pasować do stołu. Meble do jadalni, a także do salonu, czy biura to właśnie najlepszej jakości stoły i krzesła, które mogą Państwo u nas zakupić w wygodnych zestawach, doskonale dopasowanych materiałowo, tekstur-owo i wizualnie.

Nasze zestawy, które są również wykorzystywane jako meble do jadalni, salonu, kuchni doskonale uzupełnią nowoczesne wnętrza, vintage lub w stylu skandynawskim. Występują one w dogodnych wersjach jedno lub dwu kolorowych, łącząc klasyczne barwy tj. biel i czerń. Pośród naszych zestawów znajdą Państwo komplety dedykowane do jadalni lub biura jednakże w zależności od wnętrza i dodatków, można je swobodnie połączyć z każdym wnętrzem.

Blaty wykonane są z wysokiej jakości szkła hartowanego o grubości aż 12 mm, a także z płyty MDF lakierowanej na wysoki połysk. Stoły i krzesła firmy meble MWM są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Zestawy te są objęte 2 letnią gwarancją, a wysyłka jest możliwa w czasie 3 dni, za pomocą firm kurierskich tj. DHL, czy KEX.

4,98 / 5

Tak ocenili nas
nasi Klienci!

Raty

Ofeujemy możliwość
płatności w ratach!

Wysyłki

Towary dostarczają firmy
GEIS oraz DPD

77 540 7803

Masz pytania? Zadzwoń
W godz. 07:00-15:00
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl