Sklep MWM Meble

Łóżka piętrowe

Każdy, kto posiada niewielkie pomieszczenie sypialniane do aranżacji i szuka w tym pomieszczeniu dodatkowej przestrzeni i jeśli jest to pomieszczenie mające być pokojem nastolatka czy młodszej pociechy, powinien zastanowić się nad zakupem piętrowego łóżka.  Taki model dostępny jest w ofercie naszego sklepu.

Na pierwszy rzut oka nasze łóżka mogą wydawać się wręcz ascetyczne. Jest to niewątpliwie zaleta. Mamy bowiem dzięki temu szeroki wachlarz możliwości aranżacyjnych, a proste smukłe linie konstrukcji łóżka świetnie odzwierciedlają jego miejski charakter. Zastosowana kolorystyka naszych piętrowych modeli i jej ponadczasowość sprawia, że łóżka pasują praktycznie do każdego pomieszczenia, niezależnie od barw panujących w pomieszczeniu.

Nasze łóżka posiadają też bardzo ważną funkcję, a mianowicie istnieje możliwość ich rozstawienia i stworzenia dwóch niezależnych mebli. W momencie, gdy znudzi nam się układ piętrowy szybko możemy go zdemontować.  Jeśli mamy dodatkową przestrzeń z powodzeniem w kilka chwil możemy cieszyć się ze zmiany designu i z dwóch jednoosobowych łóżek sypialnianych.

Tworzywo, z których nasze piętrowe łóżka zostały skonstruowane pozwalają na szybką konserwację. Jest także odporne i bardzo wytrzymałe na różnego typu uszkodzenia mogące powstać w toku użytkowania. Modele z metalową ramą posiadają dodatkowe siatki na górnej części ramy będące dodatkowym zabezpieczeniem dla śpiącego.

Niektóre z modeli wyposażyliśmy w szuflady na wszelkiego rodzaju drobiazgi, czy też pościel, Inne pozostawiliśmy z pustą przestrzenią pod stelażem. Są to zwykle modele o stylistyce inspirowanej industrializmem. Ta pusta przestrzeń oczywiście może zostać też zagospodarowana. Wszystko zależy tu o indywidualnych upodobań i stylu właściciela pomieszczenia, w którym takie łóżko stanie.

Piętrowe łóżka naszej firmy to najwyższa na rynku jakość za najniższa na rynku cenę, różnorodność pod względem designu i szeroki wachlarz możliwości aranżacyjnych oraz praktyczne rozwiązania w momencie małej powierzchni aranżacyjnej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium