Promocje

Ogród zarówno ten duży przed domem, jak i ten mniejszy na tarasie lub balkonie jest odzwierciedleniem naszej duszy i potrzeb. Podstawą takiego miejsca są dobrane krzesła i stół, czyli zestawy mebli ogrodowych, które pozwolą w dogodnych warunkach spędzać czas. Taki mebel będzie nie tylko potrzebny podczas jedzenia posiłków, ale także stanie się doskonałym miejscem spotkań rodzinnych i rozmów.

Zestawy mebli ogrodowych zawierają piękny i mocny stół, którego blat jest wykonany z oszronionego i hartowanego szkła o grubości, aż 5 mm. Nogi krzeseł i stołu są stalowe i malowane proszkowo, dzięki czemu są równomiernie pokryte farbą i nie występują tam żadne zacieki, ani przejaśnienia. Siedzisko i oparcie foteli oraz kanapy jest wykonane z odpornej tkaniny textilene. Można dowolnie na krzesła oraz kanapę położyć odpowiedni poduszki lub uszyć kolorowe siedziska, dopasowując zestawy mebli ogrodowych do innych elementów ogrodu.

Materiały, które zostały użyte do zestawów ogrodowych są bardzo dobrej jakości i są bardzo trwałe. Doskonale nadają się do zastosowania na zewnątrz, wszędzie tam, gdzie warunki atmosferyczne mogą zagrażać innym materiałom i rozwiązaniom. Nasze meble są doskonale dopasowane do tych warunków. Bardzo łatwe do czyszczenia są nasze zestawy mebli ogrodowych sklep internetowy daje możliwość ich zamówienia i wysyłki w przeciągu 3 dni.

2 lata gwarancji przysługuje na nasze zestawy mebli ogrodowych sklep internetowy pozwala na dogodne rozłożenie płatności na raty. Nasze rozwiązania służą naszym klientom od 25 lat, a ich zadowolenie doskonale pokazuje ocena naszych produktów- 4,98/5.

4,98 / 5

Tak ocenili nas
nasi Klienci!

Raty

Ofeujemy możliwość
płatności w ratach!

Wysyłki

Towary dostarczają firmy
GEIS oraz DPD

77 540 7803

Masz pytania? Zadzwoń
W godz. 07:00-15:00
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl