Wnętrza, które spotykamy każdego dnia odznaczają się coraz częściej bardzo wysokim naciskiem na funkcjonalność, ale również na estetykę. Największe znaczenie niejednokrotnie mają meble, których funkcja łączy się z miejscem do siedzenia, przetrzymywania rzeczy, czy też głównie funkcji wizualno- estetycznych. Bardzo ważną kwestią jest to, aby były one dopasowane odpowiednio do dodatków i wnętrz. Zakup takich mebli nie jest prostą kwestią, albowiem trzeba wziąć pod uwagę bardzo wiele czynników.

Niejednokrotnie w strefie wypoczynkowej, pokoju gościnnym lub w pokoju młodzieżowym znajdziemy mebel, który doskonale łączy w sobie funkcję wypoczynkową, estetyczną, a także wizualnie dopełni nasze wnętrze. Takim meblem jest sofa. Nasze sofy są doskonałym połączeniem nowoczesnego wyglądu, stylu vintage, a także nowoczesnego tchnienia. Ramy sofy wykończone są z bardzo wysokiej jakości materiałów, sofa obita jest najwyższej jakości tkaniną tapicerską.

Ich największym plusem jest posiadanie bardzo oryginalnych nóg drewnianych, które nadają sofie niepowtarzalny wygląd. Wybrane sofy z naszego katalogu mają możliwość rozłożenia, a także funkcji spania. Wysyłka jest możliwa w ciągu 3 dni, a płatność można rozłożyć na dogodne raty. Niech najlepszą rekomendacją będą oceny naszych klientów 4,98/5.

Nasze sofy są doskonałym wyborem dla każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Spełnią doskonale swoją rolę zarówno w domu, biurze czy też w pokoju młodzieżowym czy dziecięcym. Stabilna konstrukcja i odpowiednie materiały są gwarancją długotrwałego i bezawaryjnego użytkowania. Nasze sofy dają możliwość relaksu i odpoczynku o każdej porze dnia i w dogodnej pozycji. Sofa bezproblemowo pomieści kilka osób, co ułatwi zorganizowanie spotkania wieloosobowe.

4,98 / 5

Tak ocenili nas
nasi Klienci!

Raty

Ofeujemy możliwość
płatności w ratach!

Wysyłki

Towary dostarczają firmy
GEIS oraz DPD

577 704 406

Masz pytania? Zadzwoń
W godz. 07:00-15:00
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl