Łóżko piętrowe rozkładane BOSTON | 90x200 | Metalowe | Czarny | Materac sprężynowy
Kupując u nas zyskujesz
zwiń
Opis
| Model: | BOSTON |
| Kolor: | Czarny |
| Wymiary: |
|
| Wykonanie: |
|

Łóżko metalowe piętrowe BOSTON z materacami sprężynowymi
Materac sprężynowy to niezwykle komfortowy materac. Wkład materaca stanowią sprężyny z wysokogatunkowego drutu, który obłożony jest obustronnie przekładką tapicerską i pianką poliuretanową T30-25 mm o zwiększonej sprężystości. Przyjemny w dotyku przewiewny i funkcjonalny. Bardzo dobry dla osób ceniących wysoką higienę i komfort spania. Sprężyny nie są ze sobą połączone, co gwarantuje ich cichą pracę. Dzięki nim materace są bardzo elastyczne i doskonale dostosowują się do kształtu ciała. Ich atutem jest także duża odporność na deformacje. Materac polecany jest osobom ceniącym zdrowy i komfortowy sen, stanowi doskonałą podporę dla kręgosłupa, dlatego nawet osoby ze schorzeniami ortopedycznymi mogą z nich korzystać bez obaw. Wszystkie materace są nowe i wykonane z materiałów najwyższej jakości.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Rodzaj/typ mebla | Łóżko piętrowe |
| Model | BOSTON |
| Kolor | Czarny |
| Materiał/tkanina | Metal |
| Długość | 208 cm |
| Głębokość | 98 cm |
| Wysokość | 170 cm |
| Rozmiar pod materac | 90x200 |
| Pojemnik na pościel | Nie |
| Materac w zestawie | Tak - 2 materace sprężynowe |
| Montaż | Mebel do samodzielnego montażu |




