Sofa modułowa CHACCO 2S | Lincoln 03 | SZYBKA WYSYŁKA
Kupując u nas zyskujesz
zwiń
Opis
Model: CHACCO 2S
Kolor: Lincoln 03
Wymiary:
- Szerokość: 206 cm
- Wysokość: 83 cm
- Głębokość: 102 cm
- Wysokość siedziska: 46 cm
- Tolerancja: ±2 %
Wykonanie:
- Nowoczesna sofa modułowa do salonu
- Siedzisko wypełnione sprężyną falistą oraz pianką poliuretanową
- Wytrzymała konstrukcja drewniana
- 2 wygodne poduszki oparciowe + 2 dekoracyjne poduszeczki w komplecie
- Nóżki z tworzywa w czarnym kolorze przymocowane na śrubach wkrętach (nie wymagają montażu)
- Tapicerowany tył tkaniną umożliwiający ustawienie mebla w centrum
- Sofa nie posiada funkcji spania
- Produkt do samodzielnego montażu
- Gwarancja 2 lata dla klientów będących konsumentami


Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Informacje logistyczne | Karton + folia 1,2 MM; całość: 72kg; 1,4m3 |
| Paczka nr. 1 | BOX 1: 105x104x65; 36kg |
| Paczka nr. 2 | BOX 2: 105x104x65; 36kg |
| Rodzaj/typ mebla | Sofa |
| Model | CHACCO 2S |
| Kolor | Do wyboru |
| Materiał/tkanina | Do wyboru |
| Długość | 206 cm |
| Głębokość | 102 cm |
| Wysokość | 83 cm |
| Wysokość siedziska | 46 cm |
| Kolor nóg | Czarny |
| Wykonanie nóg | Tworzywo |
| Powierzchnia spania | Brak |
| Pojemnik na pościel | Brak |
| Tył mebla | Tapicerowany wybraną tkaniną |
| Montaż | Mebel do samodzielnego montażu |




