Sofa modułowa LIZBONA 2 | Kolor do wyboru
Kupując u nas zyskujesz
zwiń
Opis
| Model: | LIZBONA 2 |
| Kolor: | Kolor i tkanina do wyboru |
| Wymiary: |
|
| Wykonanie: |
|
| Ważne: | Produkt tworzony pod indywidualne zamówienie klienta. W razie wątpliwości doradzamy zamówienie darmowej próbki materiału >> [email protected] lub telefonicznie poprzez naszą infolinię. |
Sofa modułowa LIZBONA 2 – nowoczesna i elegancka
Poszukujesz idealnej sofy do swojego salonu? Poznaj LIZBONA 2! To wyjątkowo wygodna sofa tapicerowana - mebel zaprojektowany z myślą o codziennej wygodzie. Głębokie siedzisko, ergonomiczne podłokietniki, wyprofilowane oparcie i pikowana powierzchnia to elementy, które gwarantują komfort na najwyższym poziomie. Zrelaksuj się z ulubionym serialem, nową książką czy rozsiądź się z najbliższymi i spędź miło czas – tak, jak lubisz! Sofa posiada sprężyste wypełnienie, które dopasowuje się do potrzeb użytkowników, a masywna i stabilna konstrukcja zapewnia wytrzymałość na długie lata. Dzięki kompaktowej formie, sofa jest idealna do dużych, otwartych powierzchni, jak i mniejszych salonów, poczekalni czy gabinetów.
Komfort, który dopasowuje się do Ciebie
Nowoczesna forma i modułowa konstrukcja sprawiają, że sofę LIZBONA można dopasować do różnych przestrzeni i zmieniać układy. Charakterystyczne, głębokie pikowania nadają miękkości, która zdecydowanie zwiększa komfort użytkowania, a do tego podkreślają wyrazistą strukturę i nowoczesny design. Miękkie, zaokrąglone linie czynią sofę bardzo przytulną i wprowadzają do wnętrza wyjątkową atmosferę. Dodatkowo, możesz wybrać kolor i tkaninę z szerokiej gamy kolorystycznej i połączyć sofę z innymi modułami z kolekcji LIZBONA, tworząc miejsce do wypoczynku w wymarzonym stylu.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Rodzaj/typ mebla | Sofa |
| Model | LIZBONA 2 |
| Kolor | Do wyboru |
| Materiał/tkanina | Do wyboru |
| Długość | 188 cm |
| Głębokość | 100 cm |
| Wysokość | 80 cm |
| Wysokość siedziska | 41 cm |
| Funkcja spania | Brak |
| Pojemnik na pościel | Brak |
| Tył mebla | Tapicerowany wybraną tkaniną |
| Montaż | Mebel do samodzielnego montażu |




