Stół rozkładany OVALIO | 100/188 cm | Dąb cremona | SZYBKA WYSŁKA
Kupując u nas zyskujesz
zwiń
Opis
Model: OVALIO 100 (Typ 702)
Kolor: Dąb cremona
Wymiary:
- Długość blatu: 100-188 cm
- Szerokość: 100 cm
- Wysokość: 75 cm
- Grubość blatu: 2,8 cm
- Ilość wkładek: 2x44 cm
- Tolerancja: ±0,5 cm
Wykonanie:
- Nowoczesny stół jadalniany w owalnym kształcie
- Naturalna i lekka, owalna forma inspirowana naturą i nowoczesnym stylem
- Ozdobna noga z dekoracyjnymi lamelami
- Blat z wytrzymałej płyty laminowanej 28mm i podstawa MDF 16mm
- System rozkładania: rozsuwany blat + 2 wkładki wewnętrzne powiększające
- Powierzchnia łatwa w czyszczeniu i odporna na codzienne użytkowanie
- Stabilna konstrukcja i precyzyjne wykończenie krawędzi
- Uniwersalny rozmiar idealny do jadalni i salonu
- Stół pomieści od 4 do 8 osób
- Produkt do samodzielnego montażu
- Gwarancja 2 lata dla klientów będących konsumentami


Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Paczka nr. 1 | paczka 1/2 - 0,076m3; 1235x530x120mm; waga 35kg |
| Paczka nr. 2 | paczka 2/2 - 0,055m3; 970x815x70mm; waga 22kg |
| Rodzaj/typ mebla | Stół rozkładany |
| Kolekcja | OVALIO |
| Model | 100 (Typ 702) |
| Kolor | Dąb cremona |
| Długość | 100-180 cm |
| Głębokość | 100 cm |
| Wysokość | 75 cm |
| Montaż | Mebel do samodzielnego montażu |




