Stół rozkładany STL M117/1 | 100/140 cm | Biały | SZYBKA WYSYŁKA
Kupując u nas zyskujesz
zwiń
Opis
Model: STL M117/1
Kolor: Biały
Rozkładany: Tak
Wymiary:
- Długość blatu: 100-140 cm
- Głębokość: 100 cm
- Długość wkładki: 40 cm
- Wysokość stołu: 75 cm
- Grubość blatu: 3,6 cm
- Średnica podstawy: 50 cm
- Przekrój nogi: 2,5 cm
- Tolerancja: ±0,5 cm
Wykonanie:
- Nowoczesny stół rozkładany z ryflowaną podstawą
- Blat wykonany z wytrzymałej płyty laminowanej o wysokiej odporności na zarysowania
- Funkcja rozkładania za pomocą wkładki 40 cm, co zapewnia maksymalną elastyczność i komfort
- Łatwy w utrzymaniu czystości i idealny do codziennego użytkowania
- Stabilna podstawa wykonana ze stali malowanej proszkowo
- Staranne wykonanie gwarantujące trwałość i bezpieczeństwo
- Minimalistyczny design, który doskonale komponuje się z różnymi stylami wnętrz
- Produkt do samodzielnego montażu
- Gwarancja 2 lata dla klientów będących konsumentami


Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Rodzaj/typ mebla | Stół rozkładany |
| Model | STL M117/1 |
| Kolor | Biały |
| Długość | 100/140 cm |
| Głębokość | 100 cm |
| Wysokość | 75 cm |
| Kolor nóg | Biały |
| Montaż | Mebel do samodzielnego montażu |




