Zestaw stół i 6 krzeseł drewnianych WENUS 2 P + BOS 7 | Sonoma, Soro 97 | SZYBKA WYSYŁKA
Kupując u nas zyskujesz
zwiń
Opis
Model: Wenus 2 P
Kolor: Sonoma
Wykonanie:
- Nóżki i skrzynia wykonane z drewna
- Blat wykonany z wysokiej jakości laminatu
- Wykończenie bejcami i lakierami wodnymi
- Nowoczesny styl
- Łatwe w czyszczeniu
- Idealnie wpasuje się do salonu, jadalni czy kuchni
- Solidna konstrukcja, która gwarantuje wyjątkową stabilność
- Meble wyprodukowane w Polsce
- Gwarancja 2 lata dla klientów będących konsumentami
Model: BOS 7
Kolor:
- Drewno: Sonoma
- Obicie: Soro 97
- Tkanina i kolor takie jak na próbniku - 2 zdjęcie
- Pozostałe zdjęcia są poglądowe
Wykonanie:
- Tapicerowane siedzisko oraz oparcie
- Wykonane z wysokiej jakości drewna
- Krzesło zmontowane fabrycznie
- Wykończenie bejcami i lakierami wodnymi
- Nowoczesny styl
- Miękkie siedzisko wyposażone w bardzo przyjemną i wygodną poduszkę
- Łatwe w czyszczeniu
- Idealnie wpasuje się do salonu, gabinetu, sypialni, jadalni
- Solidna postawa, która gwarantuje wyjątkową stabilność siedziska
- Gwarancja 2 lata dla klientów będących konsumentami

Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Model | Stół: WENUS 2 P |
| Wysokość | 76cm |
| Szerokość | 80cm |
| Długość | 140cm |
| Długość maksymalna | 180cm |
| Stół rozkładany | Tak |
| Kolor blatu | Sonoma |
| Kolor nóg | Sonoma |
| Wykończenie | Laminat |
| Kształt blatu | Prostokątny z zaokrąglonymi rogami |
| Styl | Nowoczesny |
| Materiał | Drewno / Płyta laminowana |
| Model | Krzesła: BOS 7 |
| Kolor | Odcienie szarości |
| Kolor nóg | Sonoma |
| Wykonanie nóg | Drewniane |
| Wysokość | 96cm |
| Szerokość | 43cm |
| Głębokość | 40cm |




