Łóżko MEDIOLAN- 31 z drabinką | 160x200 | Dąb sonoma
Kupując u nas zyskujesz
zwiń
Opis
| Model: | MEDIOLAN-31 |
| Rozmiar pod | 169x207 |
| Kolor: | Biały / Czarny Połysk |
|
Wymiary: |
Szerokość: 169 cm
|
|
Informacje dodatkowe: |
|

Łoże Mediolan 160×200 to idealny wybór zarówno do tradycyjnych, jak i nowoczesnych sypialni. Jego prosta forma i modna kolorystyka w odcieniu dąb sonoma doskonale komponują się z każdą aranżacją wnętrza. Wysoka jakość wykonania oraz komfort snu stanowią dodatkowe zalety. Dostępna jest również opcja zakupu łóżka wraz z materacem o wymiarach 160x200 cm.
Dane techniczne
| Model | MEDIOLAN-31 |
| Rozmiar pod materac | 160x200cm |
| Kolor | Odcienie brązu |
| Długość | 207 cm |
| Szerokość | 169 cm |
| Wysokość | 90 cm |
| Pojemnik na pościel | Nie |




