Komoda TERRA TA-2 | Szary diamentowy
Kupując u nas zyskujesz
zwiń
Opis
Model: TERRA TA-2
Kolor: Szary Diamentowy
Wymiary:
- Szerokość: 179 cm
- Wysokość: 100 cm
- Głębokość: 40,5 cm
- Tolerancja: ±2 cm
Wykonanie:
- Przestronna komoda w stylu modern classic z kolekcji TERRA
- Fronty wykonane z solidnej płyty MDF o grubości 22 mm
- Oświetlenie LED pod blatem w standardzie – włączane dotykiem
- Nogi wykonane z litego drewna dębowego o wysokości 15 cm
- Stylowe metalowe uchwyty w kolorze różowego złota
- System cichego domyku we frontach i szufladach
- Prowadnice kulkowe z miękkim dociągiem dla maksymalnego komfortu
- Krawędzie zabezpieczone trwałą i estetyczną okleiną ABS
- Cztery zamykane szafki oraz dwie pojemne szuflady
- Ozdobna listwa pod blatem podkreślająca unikalny design
- Produkt nowy, fabrycznie zapakowany, do samodzielnego montażu
- Polska produkcja
Ważne: Produkt tworzony pod indywidualne zamówienie klienta. W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu >> [email protected] lub telefonicznie poprzez naszą infolinię.


Harmonia koloru i szlachetnych detali
Komoda TERRA TA-2 to wyjątkowe połączenie nowoczesnej formy z subtelną elegancją. Fronty w głębokim kolorze szary diamentowy w zestawieniu z uchwytami w odcieniu różowego złota tworzą kompozycję, która wnosi do wnętrza powiew luksusu. Całość wsparta jest na solidnych, dębowych nogach, które ocieplają design mebla, nadając mu naturalnego i zrównoważonego charakteru.
Dzięki imponującej szerokości 179 cm, komoda staje się centralnym punktem aranżacji salonu lub sypialni. Wybierając model TERRA TA-2, decydujesz się na mebel o wyrafinowanej estetyce, gdzie każdy element – od ozdobnej listwy po smukłe nogi – został dopracowany z myślą o miłośnikach stylu modern classic i nowoczesnego designu.
Innowacyjne technologie i maksymalna funkcjonalność
Komoda TERRA TA-2 została zaprojektowana, by sprostać największym wymaganiom w zakresie przechowywania. System czterech szafek oraz dwóch szuflad pozwala na perfekcyjną organizację odzieży, tekstyliów czy dokumentów. Zastosowanie systemu cichego domyku oraz prowadnic kulkowych z dociągiem zapewnia bezgłośną i płynną pracę, co znacząco podnosi komfort codziennego użytkowania.
Unikalnym rozwiązaniem jest zintegrowane oświetlenie LED, które aktywuje się poprzez dotknięcie blatu. Tworzy ono nastrojową poświatę, która nie tylko eksponuje linię mebla, ale również nadaje bryle wizualnej lekkości. Wykonanie z wysokiej jakości płyty MDF 22mm oraz zabezpieczenie obrzeżami ABS to gwarancja trwałości na długie lata.




