Komoda młodzieżowa MEVEL 04 | Szary, piaskowy beż | SZYBKA WYSYŁKA
Kupując u nas zyskujesz
zwiń
Opis
Model: MEVEL 04
Kolor: Szary Pallad / Beżowy (Piasek Pustyni)
Wymiary:
- Szerokość: 80 cm
- Wysokość: 132 cm
- Głębokość: 40 cm
- Wysokość nóżek: 12 cm
- Tolerancja wymiarów: ±2 %
Wykonanie:
- Komoda idealna do pokoju młodzieżowego i dziecięcego
- Stonowana naturalna kolorystyka sprzyjająca wypoczynkowi
- Solidna i wytrzymała konstrukcja z płyty laminowanej
- Krawędzie zabezpieczone obrzeżami ABS
- Optymalnie zorganizowana przestrzeń do przechowywania
- Klasyczne drzwi uchylne
- System cichego domyku
- Szuflada ze wzmocnionym dnem i funkcją pełnego wysuwu
- Zaokrąglone stylowe uchwyty
- Wysokie smukłe nóżki nadające lekkości i elegancji
- Produkt do samodzielnego montażu
- Gwarancja 2 lata dla klientów będących konsumentami

Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Informacje logistyczne | 2 paczki całość: 40kg; 0,422m3 |
| Paczka nr. 1 | Mevel 04: 1/2 23kg; 110/46/13cm (dł/szer/wys); 0,066m3 |
| Paczka nr. 2 | Mevel 04: 2/2 17kg; 130/46/7cm (dł/szer/wys); 0,042m3 |
| Rodzaj/typ mebla | Komoda |
| Model | MEVEL 04 |
| Kolor | Szary/Piaskowy |
| Długość | 80 cm |
| Głębokość | 40 cm |
| Wysokość | 132 cm |
| Wysokość nóżek | 12 cm |
| Kolor nóg | Piasek Pustyni |
| Montaż | Mebel do samodzielnego montażu |




