Komoda z oświetleniem LED GLAMOUR 02 | 160cm | Biały połysk
Kupując u nas zyskujesz
zwiń
Opis
| Model: | GLAMOUR 02 |
| Kolor: | Front: Biały połysk Korpus: Biały alpejski + MDF biały połysk Lustrzany cokół: MDF Metal chromowany |
| Wymiary: |
|
| Wykonanie: |
|
| Ważne: | Produkt tworzony pod indywidualne zamówienie klienta. W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu >> [email protected] lub telefonicznie poprzez naszą infolinię. |

Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Informacje logistyczne | 2 paczki całość: 69kg; 0,558m3 |
| Paczka nr. 1 | GLAMOUR 02: 1/2 34kg; 98,5/49,5/14,5cm (dł/szer/wys); 0,071m3 |
| Paczka nr. 2 | GLAMOUR 02: 2/2 35kg; 175/53/10cm (dł/szer/wys); 0,091m3 |
| Rodzaj/typ mebla | Komoda |
| Model | GLAMOUR 02 |
| Kolor | Biały połysk / Biały alpejski |
| Długość | 160 cm |
| Głębokość | 41 cm |
| Wysokość | 85 cm |
| Montaż | Mebel do samodzielnego montażu |




