Krzesło drewniane BOS 10
Kupując u nas zyskujesz
zwiń
Opis
Krzesło drewniane Bos 10 będzie odpowiednie niemal do każdego wnętrza. Model o białym wybarwieniu z tapicerką w kolorze szarym doskonale sprawdzi się w aranżacjach skandynawskich, czarno-białe krzesło pasować będzie do wnętrz nowoczesnych, zaś model z wybarwieniem w kolorze naturalnego drewna wkomponuje się w aranżacje rustykalne i klasyczne. Krzesło jest bardzo wygodne, z uwagi na zastosowane miękkie poduszkowe siedzisko, a także stabilne, dzięki wykorzystaniu do produkcji wysokiej jakości drewna. Drewniane krzesło Bos 10 to zatem świetna inwestycja. Salon, gabinet, jadalnia, sala konferencyjna, przedpokój, pokój dziecięcy czy gościnny – to tylko część miejsc, w których może być wykorzystane.
Fabrycznie nowe krzesła drewniane z gwarancją producenta
Decydując się na zakup krzesła w naszym sklepie internetowym Meble MWM, stawiasz przede wszystkim na wysoką jakość. Wszystkie oferowane przez nas modele są fabrycznie nowe i objęte gwarancją producenta. Przychodzą do Twojego domu lub firmy oryginalnie zapakowane z instrukcją do samodzielnego złożenia. Sam proces składania jest banalnie prosty, jednakże jeśli nie masz na tę czynność czasu, złożenie krzesła drewnianego Bos 10 czy jakiegokolwiek innego produktu z naszej strony możesz zlecić fachowcom.
| Model: | BOS 10 |
| Kolor: | Kolor do wyboru |
| Wykonanie: |
|
| Wymiary: | Według rysunku poniżej |


Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Model | BOS 10 |
| Kolor nóg | do wyboru |
| Wykonanie nóg | Drewniane |
| Wysokość | 97cm |
| Szerokość | 43cm |
| Głębokość | 40cm |
| Sposób dostawy | Do samodzielnego montażu |



