Krzesło drewniane LUNA 2
Kupując u nas zyskujesz
zwiń
Opis
| Model: | LUNA 2 |
| Kolor: | Kolor do wyboru |
| Wykonanie: |
|


Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Model | LUNA 2 |
| Kolor nóg | do wyboru |
| Wykonanie nóg | Drewniane |
| Wysokość | 90cm |
| Szerokość | 43cm |
| Głębokość | 40cm |
| Sposób dostawy | Do samodzielnego montażu |



