Łóżko BAFRA - 31 z drabinką | 160x200 | Dąb Artisan / Sosna Norweska
Kupując u nas zyskujesz
zwiń
Opis
| Model: | BAFRA-31 |
| Rozmiar pod | 170x205 |
| Kolor: | Artisan / Sosna Norweska |
|
Wymiary: |
Szerokość:
|
|
Informacje dodatkowe: |
|

Łóżko Bafra o wymiarach 160×200 cm charakteryzuje się dekoracyjnym zagłówkiem i modną kolorystyką, idealnie wpisującą się w obecne trendy. To doskonały wybór do każdej nowoczesnej sypialni, oferujący solidne wykonanie i komfortowy sen. Dodatkowym atutem jest możliwość zakupu łóżka wraz z materacem o wymiarach 160×200 cm.
Dane techniczne
| Model | BAFARA-31 |
| Rozmiar pod materac | 160x200cm |
| Kolor | Odcienie brązu |
| Długość | 205 cm |
| Szerokość | 170 cm |
| Wysokość | 100 cm |
| Pojemnik na pościel | Nie |




