Łóżko BARI- 31 z drabinką | 160x200 | Dąb Artisan / San remo sand + Czarny
Kupując u nas zyskujesz
zwiń
Opis
| Model: | BARI-31 |
| Rozmiar pod | 169x206 |
| Kolor: | San remo sand + Czarny |
|
Wymiary: |
Szerokość:
|
|
Informacje dodatkowe: |
|

Łóżko Bari o wymiarach 160×200 cm z dekoracyjnym tapicerowanym zagłówkiem stanowi idealną propozycję do każdej nowoczesnej sypialni. Jego solidne wykonanie i komfort spania są dodatkowymi atutami. Połączenie czarnych tapicerowanych elementów z jasnym drewnem nadaje łóżku elegancki wygląd, doskonale wpisujący się w obecne trendy. Istnieje również możliwość zakupu łóżka z materacem o wymiarach 160×200 cm.
Dane techniczne
| Model | BAFARA-31 |
| Rozmiar pod materac | 160x200cm |
| Kolor | Odcienie brązu |
| Długość | 205 cm |
| Szerokość | 170 cm |
| Wysokość | 100 cm |
| Pojemnik na pościel | Nie |




