Łóżko FIGO M08306 z drabinką | 90x200 | Biały
Kupując u nas zyskujesz
zwiń
Opis
| Model: | FIGO M08306 |
| Rozmiar pod | 90x200 |
| Kolor: | Biały |
| Wymiary: +/- 2cm |
Szczegółowe wymiary według rysunku |
| Informacje dodatkowe: |
|

Łóżko Figo
Łóżko Figo łączy nowoczesny skandynawski styl z solidnym wykonaniem i komfortem spania co jest dodatkowym atutem. Jasne wybarwienie z drewnianymi nogami dodaje uroku oraz nadaje całemu wnętrzu niepowtarzalny wygląd.
System mebli Figo to wiele brył, które pozwolą stworzyć dowolny zestaw i dopasować do potrzeb i wielkości pokoju dziecięcego lub młodzieżowego.
[lookbook id="5868"]
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Model | FIGO M08306 |
| Rozmiar pod materac | 90x200cm |
| Kolor | Biały |
| Długość | 205 cm |
| Szerokość | 93 cm |
| Wysokość | 95 cm |
| Pojemnik na pościel | Nie |




