Łóżko HELIOS- 51 z drabinką | 160x200 | Kathult, Kathult + Biały
Kupując u nas zyskujesz
zwiń
Opis
| Model: | HELIOS-51 |
| Rozmiar pod | 170x206 |
| Kolor: | San remo sand + Czarny |
|
Wymiary: |
Szerokość:
|
|
Informacje dodatkowe: |
|

Łóżko Helios charakteryzuje się prostym stylem oraz dekoracyjną drewnianą wstawką w zagłówku, wyposażoną w oświetlenie LED. Dodatkowym atutem tego łóżka jest szuflada na pościel, umieszczona w bocznej części. Może ona służyć do przechowywania pościeli w ciągu dnia oraz dekoracyjnego pledu w nocy. Istnieje możliwość skomponowania całej sypialni z elementów systemu Helios oraz zakupu łóżka z materacem o wymiarach 160×200 cm.
Dane techniczne
| Model | HELIOS-51 |
| Rozmiar pod materac | 160x200cm |
| Kolor | Odcienie brązu |
| Długość | 205 cm |
| Szerokość | 170 cm |
| Wysokość | 100 cm |
| Pojemnik na pościel | Nie |




