Łóżko LUCCA - 31 z drabinką | 160x200 | Biały / Czarny Połysk
Kupując u nas zyskujesz
zwiń
Opis
| Model: | LUCCA-31 |
| Rozmiar pod | 165x206 |
| Kolor: | Biały / Czarny Połysk |
|
Wymiary: |
Szerokość: 165 cm
|
|
Informacje dodatkowe: |
|

Łoże 160/200 Lucca
Łóżko Lucca, z wyróżniającym się zagłówkiem wyposażonym we wstawkę z lakierowanego czarnego szkła, to idealna opcja dla nowoczesnej sypialni. Solidne wykonanie jest dodatkowym plusem. Połączenie czarnego półpołysku i białego matu nadaje mu elegancki wygląd, który jest zgodny z najnowszymi trendami. Można również nabyć łóżko razem z materacem o wymiarach 160x200 cm.
Dane techniczne
| Model | LUCCA-31 |
| Rozmiar pod materac | 160x200cm |
| Kolor | Odcienie brązu |
| Długość | 206 cm |
| Szerokość | 165 cm |
| Wysokość | 90 cm |
| Pojemnik na pościel | Nie |




