Łóżko SMYK I - 36 z drabinką | 90x200 | Biały
Kupując u nas zyskujesz
zwiń
Opis
| Model: | SMYK I-36 |
| Rozmiar pod | 90x200 |
| Kolor: | Biały |
|
Wymiary: |
Szerokość: 93,5 cm
|
|
Informacje dodatkowe: |
|

Łóżko Smyk 36 I
Łóżko Smyk to idealne rozwiązanie dla najmłodszych użytkowników. Jego prosty design w modnej kolorystyce doskonale komponuje się zarówno z tradycyjnymi, jak i nowoczesnymi wnętrzami. Solidne wykonanie i wygoda snu stanowią dodatkowe zalety. Łóżko można nabyć wraz z materacem o wymiarach 90x200 cm. Dodatkowo istnieje możliwość wyposażenia łóżka w meble z serii Smyk, co tworzy doskonałą przestrzeń do przechowywania w dziecięcym pokoju.
Dane techniczne
| Model | SMYK I - 36 |
| Rozmiar pod materac | 90x200cm |
| Kolor | Biały |
| Długość | 206 cm |
| Szerokość | 93,5 cm |
| Wysokość | 70cm |
| Pojemnik na pościel | Nie |




