Łóżko kontynentalne z pojemnikiem i topperem GOLD 2 | Młodzieżowe | 100x200 | Oświetlenie LED | Kolor do wyboru
Kupując u nas zyskujesz
zwiń
Opis
| Model: | GOLD 2 |
| Kolor: | Personalizowana tkanina i kolor |
| Powierzchnia spania: | 100x200 |
| Wymiary: |
|
| Wykonanie: |
|
| W zestawie: |
|
| Ważne: | Szanowni klienci, łóżko jest produkowane tylko pod indywidualne zamówienie. Standardowo produkujemy go tylko w tkaninie SORO 95. W przypadku wybrania innego koloru lub tkaniny nie ma możliwości zwrotu. Rozumiemy, że wybór kolorów przez Internet nie należy do najłatwiejszych, dlatego w razie wątpliwości zachęcamy do zamówienia próbki wybranego materiału >> Próbki tkanin, lub mailowo [email protected] |

Odkryj komfort snu na najwyższym poziomie dzięki łóżku kontynentalnemu GOLD 2 od MebliMWM. To połączenie nowoczesnych technologii i najwyższej jakości materiałów. Centralny punkt mebla stanowi materac na sprężynach bonellowych. Dzięki swojej konstrukcji znakomicie dopasowuje się do kształtu ciała, zapewniając optymalne wsparcie podczas snu. Dodatkowo jego powierzchnię uzupełniono o piankę wysokoelastyczną redukującą punkty nacisku i poprawiającą komfort odpoczynku każdej nocy.
Aby jeszcze bardziej zwiększyć wygodę, w zestawie znajduje się topper z pianki T-25 o grubości 4 cm, który nie tylko podnosi jakość snu, ale także wydłuża żywotność głównego materaca. Skorzystaj z oferty MebliMWM i przekonaj się, jak idealnie może współgrać nowoczesny design, funkcjonalność i wygoda w łóżku GOLD 2.
Praktyczne rozwiązanie do młodzieżowego pokoju
Łóżko kontynentalne GOLD 2 od MebliMWM to świetne rozwiązanie do pokoju młodzieżowego łączące styl, wygodę oraz funkcjonalność. Wyposażone w praktyczny pojemnik na pościel z automatem na sprężynach ułatwia organizację i pomaga utrzymać porządek w przestrzeni nastolatka. Dodatkowym atutem jest nowoczesne oświetlenie LED sterowane przy pomocy pilota, które pozwala stworzyć przytulną atmosferę i indywidualny klimat w pokoju. Dzięki szerokiej gamie kolorów do wyboru z łatwością dopasujesz łóżko do aranżacji wnętrza. GOLD 2 to doskonała propozycja, aby uczynić pokój nastolatka zarówno stylowym, jak i funkcjonalnym!
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Model | GOLD 2 |
| Rozmiar pod materac | 100x200cm |
| Kolor | Duży wybór kolorów |
| Długość | 202 cm |
| Szerokość | 114 cm |
| Wysokość | 103 cm |
| Rodzaj produktu | Łóżko kontynentalne młodzieżowe |
| Pojemnik na pościel | Tak |
| Topper w zestawie | Tak |




