Łóżko kontynentalne z pojemnikiem i topperem MAJA 1 | Młodzieżowe | 90x200 | Kolor do wyboru
Kupując u nas zyskujesz
zwiń
Opis
| Model: | MAJA 1 |
| Kolor: | Personalizowana tkanina i kolor |
| Powierzchnia spania: | 90x200 |
| Wymiary: |
|
| Wykonanie: |
|
| W zestawie: |
|
| Ważne: | Szanowni klienci, łóżko jest produkowane tylko pod indywidualne zamówienie. Standardowo produkujemy go tylko w tkaninie SORO 95. W przypadku wybrania innego koloru lub tkaniny nie ma możliwości zwrotu. Rozumiemy, że wybór kolorów przez Internet nie należy do najłatwiejszych, dlatego w razie wątpliwości zachęcamy do zamówienia próbki wybranego materiału >> Próbki tkanin, lub mailowo [email protected] |

Pozwól sobie na komfortowy wypoczynek z łóżkiem kontynentalnym MAJA 1 dla młodzieży, które zaprojektowano tak, aby zapewnić najlepsze warunki do snu. Dzięki zastosowaniu materaca ze sprężyn bonellowych zyskasz doskonałe podparcie dla całego ciała. Materac ten charakteryzuje się wysoką elastycznością i wytrzymałością, co przekłada się na długotrwały komfort podczas nocnej regeneracji.
Dodatkowym atutem jest topper wykonany z pianki wysokoelastycznej, który zwiększa miękkość powierzchni spania, jednocześnie poprawiając cyrkulację powietrza. Dzięki możliwości wyboru koloru i tkaniny możesz idealnie dopasować łóżko kontynentalne MAJA 1 do wystroju Twojego wnętrza, tworząc harmonijną oraz stylową przestrzeń do spania. Skorzystaj z oferty MebliMWM i ciesz się komfortem na najwyższym poziomie.
Funkcjonalność i personalizacja łóżka MAJA 1
Łóżko MAJA 1 jest niezwykle funkcjonalnym meblem dzięki wbudowanemu pojemnikowi na pościel, który ułatwia utrzymanie porządku w pokoju. Możesz wybrać, po której stronie chcesz otwierać schowek, co zwiększa jego praktyczność. Dodatkowo personalizacja łóżka umożliwia dostosowanie go do stylu pomieszczenia. Bogaty wybór kolorów i tkanin pozwala na perfekcyjne dopasowanie mebla do wnętrza. Skorzystaj z oferty MebliMWM i stwórz wyjątkowe miejsce do spania.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Model | MAJA 1 |
| Rozmiar pod materac | 90x200cm |
| Kolor | Duży wybór kolorów |
| Długość | 208 cm |
| Szerokość | 90 cm |
| Wysokość | 115 cm |
| Rodzaj produktu | Łóżko kontynentalne młodzieżowe |
| Pojemnik na pościel | Tak |
| Topper w zestawie | Tak |




