Łóżko młodzieżowe z pojemnikiem BENCH | 90x200 | Kolor do wyboru
Kupując u nas zyskujesz
zwiń
Opis
| Model: | BENCH |
| Rozmiar: | 90x200 |
| Tkanina: | Personalizowana tkanina i kolor |
| Wymiary: |
|
| Wykonanie: |
|
| W zestawie: |
|
| Ważne: | Produkt tworzony pod indywidualne zamówienie klienta. Tkaniną podstawową jest KRONOS. W przypadku wybrania innego koloru lub tkaniny nie ma możliwości zwrotu produktu. Materiały z grupy 2 i 3 powodują automatyczną zmianę ceny. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem. |


Łóżko młodzieżowe z pojemnikiem i oparciem BENCH 90x200
Aranżacja pokoiku dziecka to nie lada wyzwanie. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik, dopasowane do potrzeb i wizji malucha, a wisienką na torcie może być bardzo wygodny mebel, jakim jest łóżko młodzieżowe BENCH z charakterystycznym wezgłowiem. Z uwagi nie niewielki rozmiar 90x200 dedykowany jest do pokoju nastolatka, sypialni młodzieżowej lub dziecięcej. Jego solidne wykonanie ze starannie dobranych detali sprawia, że doskonale sprawdzi się w każdej dziecięcej przestrzeni i zapewni odpowiedni komfort snu. Ciekawie wykończone oparcie (zagłówek) posiada dekoracyjne guziczki i miękką lamówkę, które dodają przytulności. To doskonałe miejsce do wypełnienia poduchami, by oprzeć się i poczytać książkę, pouczyć się lub obejrzeć film z koleżankami. Podstawę łóżka tworzy skrzynia z pojemnikiem na pościel oraz materac ze sprężyn typu bonell i pianki T-25. Praktyczna baza ułatwia zasypianie oraz wstawanie na co dzień, bez obciążania pleców czy kolan. Atutem kolekcji BENCH jest oczywiście pojemnik na pościel otwierany z przodu za pomocą sprawnych automatów. Zapewnia on dodatkową przestrzeń do przechowywania i oszczędność miejsca w sypialni. Umożliwiamy wybór tkaniny oraz koloru ze wzorników, które znajdują się w kreatorze produktu. Zapraszamy!
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Model | BENCH |
| Rozmiar pod materac | 90x200cm |
| Kolor | Duży wybór kolorów |
| Długość | 100 cm |
| Szerokość | 200 cm |
| Wysokość | 125 cm |
| Rodzaj produktu | Łóżko młodzieżowe |
| Pojemnik na pościel | Tak |
| Informacje logistyczne | 2 paczki; 1, 52 = 101 kg |
| Paczka nr. 1 | 95 x 205 x 65 cm - 76 kg |
| Paczka nr. 2 | 203 x 120 x 11 cm - 25 kg |




