Łóżko piętrowe rozkładane z materacem BOSTON | 90x200 | Metalowe | Czarny
Kupując u nas zyskujesz
zwiń
Opis
| Model: | BOSTON |
| Kolor: | Czarny |
| Wymiary: |
|
| Wykonanie: |
|

Urządzasz niewielki pokój nastolatka i chcesz zaoszczędzić trochę przestrzeni? A może potrzebujesz mebli do pokoi gościnnych w obiekcie wypoczynkowym? Jeśli tak to metalowe łóżko piętrowe z funkcją rozkładania BOSTON to idealne rozwiązanie właśnie dla Ciebie. Łóżko z łatwością wpasuje się w każdą aranżację, a ponadto wprowadzi w urządzanym wnętrzu porządek.
Nowoczesne łóżka metalowe piętrowe – praktyczne i oryginalne
Na pierwszy rzut oka łóżko może wydawać się wręcz ascetyczne. Jednak jego klasyczna konstrukcja przyciąga każdego, kto ceni sobie oryginalność. Proste, smukłe linie ramy doskonale komponują się z nowoczesnym miejskim wystrojem. Kolor zaś sprawia, że łóżko pasuje praktycznie do każdego otoczenia. Zgodnie z zamierzeniem, dzięki kompaktowej konstrukcji nie zabiera dodatkowo miejsca w niewielkich pomieszczeniach.
Nowoczesne łóżka metalowe piętrowe – łatwa konserwacja, szybki montaż, wytrzymałość na lata
Metalowa rama łóżka jest niezwykle prosta w montażu i łatwa w utrzymaniu jej w czystości. Pozwala to na szybkie czyszczenie i łatwy demontaż, jeśli zapragniemy zmiany wystroju wnętrza i stworzenia z łóżka piętrowego dwóch niezależnych. Metalowa konstrukcja piętrowego łóżka to gwarancja trwałości i stabilności, ponieważ do jego produkcji wykorzystano bardzo mocną ramę o grubości 1,2 mm. Materiał odporny jest więc na wszelkie pęknięcia, a górna powierzchnia posiada specjalne kratki bezpieczeństwa, co gwarantuje długą żywotność.
Nowoczesne łóżka metalowe piętrowe z materacami – „2 w1”
Chcesz zmienić design pomieszczenia? Z naszym łóżkiem to możliwe, bowiem cechą, która je wyróżnia jest możliwość rozkładania i stworzenia dwóch niezależnych mebli. W zależności od potrzeb może stać się więc dwoma oryginalnymi łóżkami jednoosobowymi.Nasze piętrowe łóżko sprzedawane jest w zestawie z dwoma materacami o powierzchni spania 90x200. Są to materace o grubości 10cm ze ściąganym pokrowcem antyalergicznym bardzo wygodne i zapewniające maksymalny komfort snu. Ze względu na jakość wykonania nie odkształcają się w toku użytkowania.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Rodzaj/typ mebla | Łóżko piętrowe |
| Model | BOSTON |
| Kolor | Czarny |
| Materiał/tkanina | Metal |
| Długość | 208 cm |
| Głębokość | 98 cm |
| Wysokość | 170 cm |
| Rozmiar pod materac | 90x200 |
| Pojemnik na pościel | Nie |
| Materac w zestawie | Tak - 2 materace piankowe |
| Montaż | Mebel do samodzielnego montażu |




