Łóżko skandynawskie QUATRO | 120x200 | Kolor do wyboru
Kupując u nas zyskujesz
zwiń
Opis
| Model | QUATRO |
| Kolor | Do wyboru |
| Tkanina | Do wyboru |
| Wymiar pod materac | 120x200cm |
| Wymiary łóżka | 209x129x82cm |
| Wykonanie |
- Łóżko wykonywane pod zamówienie klienta |
| W razie wątpliwości doradzamy zamówienie darmowej próbki materiału >> [email protected] lub telefonicznie poprzez nasza infolinię. |
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Model | Quatro |
| Rozmiar pod materac | 120x200cm |
| Kolor | Duży wybór kolorów |
| Długość | 209 |
| Szerokość | 129 |
| Wysokość | 82 |
| Rodzaj produktu | Łóżko tapicerowane |
| Pojemnik na pościel | Nie |
| Stelaż w zestawie | Tak |




