Łóżko tapicerowane z pojemnikiem SFG0160P | 140x200 | Welur | Velluto 20 | SZYBKA WYSYŁKA
Kupując u nas zyskujesz
zwiń
Opis
Model: SFG0160
Materiał: Welur
Kolor:
- Velluto 20
- Tkanina i kolor takie jak na próbniku - 2 zdjęcie
- Pozostałe zdjęcia są poglądowe
Wymiary:
- Na rysunku w opisie
- Powierzchnia spania: 140x200 cm
- Tolerancja: ±2%
Wykonanie:
- Łóżko wykonane z najwyższej jakości materiałów
- Aksamitny welur dodający przytulności
- Nowoczesna konstrukcja i stabilna podstawa
- Pionowe przeszycia
- Wyprofilowany zagłówek gwarantujący maksymalny poziom komfortu
- Praktyczny pojemnik na pościel
- Podnośniki gazowe ułatwiające otwieranie
- Łóżko w komplecie z metalowym stelażem na listewkach sprężynujących
- 2-letnia gwarancja dla klientów będących konsumentami
- Produkt do samodzielnego montażu


Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Model | SFG0160 |
| Rozmiar pod materac | 140x200cm |
| Kolor | Czarny |
| Długość | 212 cm |
| Szerokość | 148 cm |
| Wysokość | 88 cm |
| Rodzaj produktu | Łóżko tapicerowane |
| Pojemnik na pościel | Tak |
| Stelaż w zestawie | Tak |




