Lustro okrągłe z oświetleniem LED TREND TS-08 | 75x75x2cm
Kupując u nas zyskujesz
zwiń
Opis
| Kolekcja: | TREND sypialnia |
| Model: | TS-08 |
| Kolor: | Beż piaskowy / czarny |
| Wymiary: |
|
| Wykonanie: |
|
| Ważne: | Produkt tworzony pod indywidualne zamówienie klienta. Po upływie 48 godzin od zamówienia nie ma możliwości anulacji zamówienia. Prosimy o przemyślane zakupy. |

Okrągłe lustro z oświetleniem LED TREND TS-08 – praktyczny dodatek do każdej przestrzeni!
Kolekcja mebli sypialnianych TREND to idealny wybór dla miłośników nowoczesnych i stylowych rozwiązań. Połączenie prostych linii i subtelnych detali ożywi Twoje wnętrze oraz sprawia, że możesz nadać każdej aranżacji unikalnego stylu. Jedną z wyjątkowych propozycji jest przepiękne okrągłe lustro o wymiarach 75x75x2cm, w którym przejrzysz się i sprawdzisz outfit czy poprawisz fryzurę. Jego ciekawy kształt przyciąga spojrzenia, a oświetlenie LED dodaje wyjątkowego klimatu i ułatwia wykonywanie makijażu przy toaletce kosmetycznej czy pracę przy biurku, w zależności, gdzie zechcesz powiesić swoje lustro. Za pomocą światła LED stworzysz magiczny nastrój, zapewniając pełen komfort i wygodę. Tafla szkła to także skuteczny sposób, by rozjaśnić wnętrze, przyciągając światło czy promienie słońca zza okien. Wykonanie z wysokiej jakości, sprawdzonych materiałów gwarantuje wytrzymałość i odporność na codzienne użytkowanie.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Model | TREND TS-07 |
| Kolor | Odcienie beżu |
| Wysokość | 90 cm |
| Szerokość | 2x45 cm |
| Głębokość | 2 cm |
| Informacje logistyczne | ilość paczek 1 nr paczki z instrukcją montażu 1 nr paczki z okuciami 1 rodzaj opakowania karton 5-Warstwowy |
| Paczka nr. 1 | nazwa paczki 1 TREND SYP./GARD. - TS-08 - beż piaskowy/czarny - 1/1 wymiary paczki 1 6,5 x 78 x 84,5 cm objętość paczki 1 (m3) 0,04 waga netto/brutto paczki 1 7 / 8 kg |



