Lustro z oświetleniem LED TREND TS-07 | 2x 45x90x2cm
Kupując u nas zyskujesz
zwiń
Opis
| Kolekcja: | TREND sypialnia |
| Model: | TS-07 |
| Kolor: | Beż piaskowy / czarny |
| Wymiary: |
|
| Wykonanie: |
|
| Ważne: | Produkt tworzony pod indywidualne zamówienie klienta. Po upływie 48 godzin od zamówienia nie ma możliwości anulacji zamówienia. Prosimy o przemyślane zakupy. |

Okrągłe lustro podwójne TREND TS-07 – praktyczny dodatek do każdej toaletki!
Kolekcja TREND to idealny wybór dla miłośników nowoczesnych i stylowych rozwiązań. Połączenie prostych linii i subtelnych detali sprawia, że możesz nadać każdej aranżacji unikalnego stylu. Jedną z wyjątkowych propozycji jest przepiękne lustro złożone z dwóch symetrycznych półokręgów o wymiarach 45x90x2 cm, w którym przejrzysz się i sprawdzisz swój outfit czy poprawisz fryzurę. Jego ciekawy kształt przyciąga spojrzenia, a oświetlenie LED dodaje wyjątkowego klimatu i ułatwia wykonywanie makijażu przy toaletce kosmetycznej czy pracę przy biurku, w zależności, gdzie powiesisz swoje lustro. Za pomocą światła LED stworzysz magiczny nastrój, zapewniając pełen komfort i wygodę. Tafla szkła to także skuteczny sposób, by rozjaśnić wnętrze, przyciągając światło czy promienie słońca zza okien.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Model | TREND TS-07 |
| Kolor | Odcienie beżu |
| Wysokość | 90 cm |
| Szerokość | 2x45 cm |
| Głębokość | 2 cm |
| Informacje logistyczne | ilość paczek 1 nr paczki z instrukcją montażu 1 nr paczki z okuciami 1 rodzaj opakowania karton 5-Warstwowy |
| Paczka nr. 1 | nazwa paczki 1 TREND SYP./GARD. - TS-07 - beż piaskowy/czarny - 1/1 wymiary paczki 1 6,5 x 51,5 x 100,5 cm objętość paczki 1 (m3) 0,03 waga netto/brutto paczki 1 9 / 10 kg |




