Nowoczesna sofa BONA 2 | Kolor do wyboru
Kupując u nas zyskujesz
zwiń
Opis
| Model: | BONA 2 |
| Kolor: | Kolor i tkanina do wyboru |
| Wymiary: |
|
| Wykonanie: |
|
| Ważne: | Produkt tworzony pod indywidualne zamówienie klienta. W razie wątpliwości doradzamy zamówienie darmowej próbki materiału >> [email protected] lub telefonicznie poprzez naszą infolinię. |
Sofa do salonu BONA 2 – przytulna, minimalistyczna i funkcjonalna
Prześliczna, przytulna sofa BONA 2 w organicznej formie to mebel, który musisz mieć, jeśli cenisz sobie ponadczasowe rozwiązania, lubisz otaczać się elegancją i stawiasz na wygodę! Głębokie i szerokie siedzisko delikatnie zapadające się w stronę podłokietników, boczki przypominające mięciutkie poduszki i oparcie wypełnione kompletem poduszek to elementy, które przyciągają wzrok, ale przede wszystkim zapewniają wyjątkowy relaks, tworząc idealne podparcie dla każdego ciała. Bez względu na to, czy zechcesz posiedzieć z przyjaciółmi, poleniuchować, zdrzemnąć się, czy poczytać książkę - sofa BONA 2 sprawdzi się idealnie w każdym miejscu!
Luksus w minimalistycznej odsłonie
Zaokrąglone, miękkie linie nadają sofie miękkości i lekkości, która dba o przytulną atmosferę. Harmonię subtelnego uroku podkreślają również stylowe marszczenia na tkaninie, dzięki którym wprowadzisz ciekawy akcent do wnętrza. Możliwość wyboru koloru z łatwością pozwoli dopasować mebel do własnego wnętrza, od eleganckiego stylu glamour, po delikatne, minimalistyczne przestrzenie w stylu japandi, boho czy skandynawskim - w harmonii z naturą i strefą zen.
Sofa BONA 2 jest nie tylko piękna, ale również solidna i starannie wykonana. Wysokiej jakości materiały sprawiają, że idealnie sprawdza się podczas codziennego użytkowania. Doskonała jako kanapa w salonie, przedpokoju, gabinecie, jak i również element zestawy wypoczynkowego – zaprojektuj swoją przestrzeń z sofą BONA 2 i ciesz się wyjątkowym komfortem z bliskimi.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Rodzaj/typ mebla | Sofa |
| Model | BONA 2 |
| Kolor | Do wyboru |
| Materiał/tkanina | Do wyboru |
| Długość | 230 cm |
| Głębokość | 115 cm |
| Wysokość | 85 cm |
| Wysokość siedziska | 44 cm |
| Kolor nóg | Brak |
| Funkcja spania | Brak |
| Pojemnik na pościel | Brak |
| Tył mebla | Tapicerowany wybraną tkaniną |
| Montaż | Mebel do samodzielnego montażu |




