Nowoczesny narożnik w kształcie U PLAZA XL z funkcją relax/kolory do wyboru
Kupując u nas zyskujesz
zwiń
Opis
Model: | PLAZA XL |
Kolor: | Do wyboru |
Wymiary: | 385x216x99 |
Wykonanie: |
|
Nowoczesny narożnik w kształcie U - funkcja relax i ruchome zagłówki
Nowoczesny i niezwykle wygodny narożnik w kształcie U z funkcją relaksu. Przepięknie pikowany, na wysokich nóżkach prezentuje się znakomicie - lekko, zgrabnie i stylowo.
O wygodę dbają tutaj ruchome zagłówki oraz regulacja głębokości siedziska - możesz dostosować więc mebel do siebie i prawdziwie się odprężyć.
Prezentowany model wykonywany jest indywidualnie dla każdego klienta przez polskich specjalistów. Dzięki temu również kolor i tkaninę możesz dopasować do swoich indywidualnych preferencji.
Stwórz narożnik dla siebie idealny!

Nowoczesny narożnik w kształcie U - przepięknie pikowany
Narożnik w kształcie U doskonale sprawdzi się w dużych salonach oraz tych, w których chcesz, by większa liczba osób mogła się wspólnie zrelaksować. Duża przestrzeń to zawsze większa swoboda i pełen komfort.
Tkaniny, które oferujemy są gładkie i przyjemne w dotyku, dzięki czemu wypoczynek na narożniku będzie jeszcze przyjemniejszy. Niektóre z nich mają wyjątkowe właściwości np. warstwę hydrofobową, która ogranicza wchłanianie rozlanych płynów.
To doskonały wybór, jeśli masz w domu dzieci lub lubisz pić na narożniku kawę czy sok.
Narożnik w kształcie U, choć spory, prezentuje się bardzo lekko i zgrabnie, dzięki nóżkom na, których został osadzony.

Dane techniczne
Kształt | U-kształtny |
Funkcja spania | Nie |
Pojemnik na pościel | Nie |
Tapicerowany tył | Tak |