Pufa tapicerowana BONA | Kolor do wyboru
Kupując u nas zyskujesz
zwiń
Opis
| Model: | BONA Pufa |
| Kolor: | Kolor i tkanina do wyboru |
| Wymiary: |
|
| Wykonanie: |
|
| Ważne: | Produkt tworzony pod indywidualne zamówienie klienta. W razie wątpliwości doradzamy zamówienie darmowej próbki materiału >> [email protected] lub telefonicznie poprzez naszą infolinię. |
Pufa tapicerowana BONA – idealny dodatek do kompletu wypoczynkowego
Pufa to mebel, który doskonale sprawdza się w różnorodnych wnętrzach i może pełnić wiele ciekawych funkcji. BONA zachwyca swoją wszechstronnością – świetnie sprawdzi się jako podnóżek do sofy, wygodne siedzisko, stolik pomocniczy lub modny akcent dekoracyjny, który doda wnętrzu charakteru i przytulności. Sprawdza się więc w każdym wydaniu, a dodatkowo jest elegancka i ponadczasowa. Zaokrąglona, przytulna forma i widoczne marszczenia przełamują klasyczną, prostą konstrukcję i dodają subtelnego wyrazu, co wyróżnia mebel na tle innych kolekcji. Wypełnienie wysokoelastyczną pianką i kompaktowy rozmiar sprawia, że pufa BONA jest idealna do mniejszych przestrzeni, pozwalając na komfortowy relaks. Dostępność szerokiej gamy kolorystycznej, od klasycznych szarości, przytulnych beżów i brązów, po głęboką czerń i wyraziste barwy, pozwala na dopasowanie pufy do większego zestawu mebli i gotowej aranżacji wnętrza.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Rodzaj/typ mebla | Pufa/podnóżek |
| Model | BONA |
| Kolor | Do wyboru |
| Materiał/tkanina | Do wyboru |
| Długość | 87 cm |
| Głębokość | 100 cm |
| Wysokość | 44 cm |
| Kolor nóg | Brak |
| Tył mebla | Tapicerowany wybraną tkaniną |
| Montaż | Mebel do samodzielnego montażu |




