Stół drewniany IKON 4 laminat 80x140/180
Kupując u nas zyskujesz
zwiń
Opis
| Model: | IKON 4 |
| Kolor: | Kolor do wyboru |
| Wykonanie: |
|
Stół drewniany loftowy - nowoczesny design
Stół drewniany loftowy, który sprawi, że Twoja aranżacja będzie unikatowa! Wszyscy pokochaliśmy połączenie drewna i czerni, a prezentowany model łączy w sobie te stylowe elementy, ale wyjątkowy projekt nóg sprawia, że jest jedyny w swoim rodzaju. W dodatku jest naprawdę stabilny, jego konstrukcja jest bardzo mocna, a wykonanie i wykończenie estetyczne i staranne. Stół loftowy ICON wykonujemy indywidualnie dla każdego klienta, jest to produkt polski, a my jesteśmy dumni z efektu końcowego jaki udaje nam się uzyskać, dzięki czemu nasi klienci pokochali właśnie ten model.

Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Wysokość | 75cm |
| Szerokość | 80cm |
| Długość | 140cm |
| Długość maksymalna | 180cm |
| Stół rozkładany | Tak |
| Kolor blatu | Do wybocu |
| Kolor nóg | Czarny |
| Wykończenie | Laminat |
| Kształt blatu | Prostokątny |
| Styl | Nowoczesny |
| Materiał | Metal / Płyta laminowana |




