Stół drewniany IKON 5 laminat | 80x140/180 | Kolor do wyboru
Kupując u nas zyskujesz
zwiń
Opis
| Model: | IKON 5 |
| Kolor: | Kolor do wyboru |
| Wykonanie: |
|

Stół drewniany loftowy laminat – wybierz kolor!
Przepiękny stół drewniany loftowy, który łączy w sobie naturalny wygląd i niepowtarzalny loftowy design! Wyjątkowa struktura drewna dostępna jest w najpopularniejszych odcieniach, dzięki czemu stół bez trudu wpisze się w dowolną np. gotową już aranżację salonu czy jadalni. W końcu to szlachetny surowiec znany ze swojej niezwykłej jakości i urokliwego wyglądu. Czarne ciekawie wykończone nogi dodają pazura, a jednocześnie tworzą stabilną i solidną konstrukcję, która posłuży Ci przez wiele lat!
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Model | IKON 5 |
| Wysokość | 79 cm |
| Szerokość | 80 cm |
| Długość | 140 cm |
| Długość maksymalna | 180 cm |
| Stół rozkładany | Tak |
| Kolor blatu | Do wybocu |
| Kolor nóg | Czarny |
| Wykończenie | Laminat |
| Kształt blatu | Prostokątny |
| Styl | Nowoczesny / loftowy |
| Materiał | Metal / Płyta laminowana |




