Stół drewniany loftowy IKON 3 L laminat 92x160/240
Kupując u nas zyskujesz
zwiń
Opis
| Model: | IKON 3L |
| Kolor: | Kolor do wyboru |
| Wykonanie: |
|

Stół drewniany loftowy ICON
Niesamowicie stylowy, a przy tym solidny i bardzo estetycznie wykonany stół drewniany loftowy. Model naprawdę robi wrażenie, znakomicie sprawdzi się podczas wspólnych posiłków z rodziną, a także domówek ze znajomymi. Loftowy design doda wnętrzu charakteru, a łatwość do utrzymania w czystości, a także trwałość sprawiają, że stół drewniany to inwestycja na lata. Model wykonujemy indywidualnie dla każdego klienta z pełną starannością, dzięki czemu jesteśmy bardzo dumni z jakości oraz efektu estetycznego jaki udaje nam się końcowo osiągnąć. To naprawdę stół wart Twojej uwagi!

Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Wysokość | 78cm |
| Szerokość | 92cm |
| Długość | 160cm |
| Długość maksymalna | 240cm |
| Stół rozkładany | Tak |
| Kolor blatu | Do wybocu |
| Kolor nóg | Czarny |
| Wykończenie | Laminat |
| Kształt blatu | Prostokątny |
| Styl | Nowoczesny |
| Materiał | Metal / Płyta laminowana |




