Stół rozkładany FERRO | 160/200cm | Kolor do wyboru
Kupując u nas zyskujesz
zwiń
Opis
| Model: | FERRO |
| Wybarwienie blatu: | Do wyboru |
| Kolor podstawy: | Do wyboru |
| Możliwość rozkładania: | Tak |
| Wymiary: |
|
| Wykonanie: |
|
| Ważne: | Produkt tworzony pod indywidualne zamówienie klienta. Po upływie 48 godzin od zamówienia nie ma możliwości anulacji zamówienia. Prosimy o przemyślane zakupy. |

Stół rozkładany do jadalni FERRO – Twoje ulubione miejsce w domu!
Stwórz elegancką i funkcjonalną przestrzeń w swoim domu, wybierając stół rozkładany FERRO! Jego imponujący design przyciąga wzrok, a wysoka funkcjonalność zapewnia wygodę użytkowania zarówno na co dzień, jak i podczas przyjęć. Połączenie solidnego, lecz elegancko zaoblonego blatu i podstawy z surowego metalu sprawia, że jest odpowiedzią na najnowsze trendy wnętrzarskie. Brak ostrych krawędzi to dodatkowe zabezpieczenie, a także subtelny i przyjemny akcent w pomieszczeniu. Warto pamiętać, że surowość materiałów i prostota idealnie komponują się z wieloma stylami. W dodatku masz do wyboru wiele wersji kolorystycznych stołu: odcienie drewnopodobne, które idealnie sprawdzą się we wnętrzach boho i skandynawskich, dekor marmuru dodający klasy i luksusu oraz beton – surowy, wyrafinowany i nowoczesny. Nie brakuje również klasycznych kolorów, jak kaszmir, czerń czy biel. Dzięki możliwości dowolnej personalizacji, stół rozkładany FERRO bez trudu wkomponuje się właśnie w Twoją przestrzeń. A jeśli marzysz o odświeżeniu kuchni czy jadalni, zdecydowanie stanie się centralnym punktem tego wnętrza! Rozkładany blat oferuje dużo przestrzeni, co okaże się idealnym rozwiązaniem w przypadku spotkań w większym gronie. Dzięki temu, zyskasz nie tylko pełen komfort, ale również unikalny styl dopasowany do potrzeb i aktualnych trendów.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Rodzaj/typ mebla | Stół rozkładany |
| Model | FERRO |
| Kolor | Do wyboru |
| Długość | 80 cm |
| Głębokość | 160/200 cm |
| Wysokość | 76 cm |
| Kolor nóg | Do wyboru |
| Wykonanie nóg | Stal malowana proszkowo |
| Montaż | Mebel do samodzielnego montażu |




