Stół rozkładany FUEGO | 120/200cm | Kolor do wyboru
Kupując u nas zyskujesz
zwiń
Opis
| Model: | FUEGO |
| Wybarwienie blatu: | Do wyboru |
| Kolor podstawy: | Do wyboru |
| Możliwość rozkładania: | Tak |
| Wymiary: |
|
| Wykonanie: |
|
| Ważne: | Produkt tworzony pod indywidualne zamówienie klienta. Po upływie 48 godzin od zamówienia nie ma możliwości anulacji zamówienia. Prosimy o przemyślane zakupy. |

Stół rozkładany FUEGO - nowoczesny, idealny na każdą okazję
Szukasz stołu, który łączy nowoczesny design, funkcjonalność i ponadczasowy styl? Poznaj FUEGO – rozkładany stół do jadalni, który doskonale odnajdzie się w każdej aranżacji: od loftu, przez glamour, aż po nowoczesny minimalizm. Bogaty wybór wykończeń sprawia, że z łatwością dopasujesz go do swojego wnętrza i indywidualnych preferencji. Naturalne odcienie drewna, elegancki marmur, surowy beton, głęboka czerń, stonowany kaszmir, a może klasyczna biel? Każda wersja prezentuje się z klasą i nowoczesnym charakterem. To, czym jeszcze wyróżnia się FUEGO, to oczywiście stylowa obręcz blatu podkreślająca wyjątkowy design i geometryczne nogi wykonane z wysokiej jakości metalu, które dbają o pełną stabilność i bezpieczeństwo. Malowanie metodą proszkową dodatkowo zabezpiecza je przed zarysowaniami i nieestetycznymi odpryskami. Zaokrąglone krawędzie idealnie wpisują się w aktualne trendy, ale też zwiększają bezpieczeństwo – szczególnie w domach z dziećmi. Choć na pierwszy rzut oka stół wydaje się niewielki, jego rozkładany blat (od 120 do 200 cm) pozwala z łatwością pomieścić więcej osób. Dwie dodatkowe wkładki umożliwiają szybkie dostosowanie rozmiaru do aktualnych potrzeb – idealne rozwiązanie na rodzinne obiady, spotkania z przyjaciółmi czy uroczyste kolacje. FUEGO to prawdziwy mebel stworzony do wspólnych wyjątkowych chwil. Inwestujesz więc nie tylko w estetykę, ale przede wszystkim wygodę i praktyczność.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Paczka nr. 1 | Blat: 125,5x77x10; Objetość: 0,09 m3; Waga: 19,5 kg |
| Paczka nr. 2 | Obręcz: 116x66x2,5; Objętość: 0,19 m3; Waga: 5 kg |
| Paczka nr. 3 | Nogi: 81x25,5x27,5; Objętość: 0,56 m3; Waga: 19,6 kg |
| Rodzaj/typ mebla | Stół rozkładany |
| Model | FUEGO |
| Kolor | Do wyboru |
| Długość | 120 cm |
| Głębokość | 120/200 cm |
| Wysokość | 76 cm |
| Kolor nóg | Do wyboru |
| Wykonanie nóg | Stal malowana proszkowo |
| Montaż | Mebel do samodzielnego montażu |




