Stolik kawowy NOA | Kolor do wyboru
Kupując u nas zyskujesz
zwiń
Opis
| Model: | NOA |
| Wybarwienie blatu: | Do wyboru |
| Kolor podstawy: | Do wyboru |
| Wymiary: |
|
| Wykonanie: |
|
| Ważne: | Produkt tworzony pod indywidualne zamówienie klienta. Po upływie 48 godzin od zamówienia nie ma możliwości anulacji zamówienia. Prosimy o przemyślane zakupy. |

Stolik kawowy NOA – nowoczesny styl, solidna forma
Szukasz mebla, który podkreśli charakter Twojego salonu i stanie się nie tylko funkcjonalnym meblem, ale również ozdobą? NOA idealnie sprawdzi się w przestrzeniach, które cenią ponadczasowym design i harmonię. Podstawa na masywnej nodze prezentuje się bardzo oryginalnie i stylowo a jednocześnie jest bardzo solidna i zapewnia stabilność. Jego niezaprzeczalnym atutem jest stalowa konstrukcja malowana proszkowo, która jest zdecydowanie bardziej wytrzymałym i solidnym materiałem. Całość doskonale komponuje się z solidnym blatem o wymiarach 120x60cm, który zapewnia dużo miejsca na przekąski czy ulubione ozdoby! Delikatnie zaoblone krawędzie to połączenie estetyki i bezpieczeństwa w jednym meblu. NOA to prawdziwa perełka do każdego wnętrza.
Mały mebel, wielki efekt!
Stolik można użytkować nie tylko w salonie, ale również w biurze, poczekalni, przedpokoju czy innej strefie wypoczynkowej. Dzięki uniwersalnej formie pozwoli na funkcjonalne wykorzystanie miejsca zarówno w mniejszych, jak i większych wnętrzach. Wiele dekorów do wyboru pozwala na łatwe dopasowanie stolika do innych elementów wyposażenia czy już gotowej aranżacji. Odcienie drewnopodobne wprowadzające naturalny akcent, luksusowy i elegancki marmur, a może surowy i minimalistyczny beton? Przyciągająca wzrok forma zawsze zaprezentuje się elegancko, bez względu na kolor czy ustawienie!
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Rodzaj/typ mebla | Stolik kawowy |
| Model | NOA |
| Kolor | Do wyboru |
| Długość | 120 cm |
| Głębokość | 60 cm |
| Wysokość | 48 cm |
| Kolor nóg | Do wyboru |
| Wykonanie nóg | Stal malowana proszkowo |
| Montaż | Mebel do samodzielnego montażu |




