Stolik kawowy OSAKA 2S | 201 | Dąb evoke
Kupując u nas zyskujesz
zwiń
Opis
| Model: | OSAKA 2S |
| Typ: | 201 |
| Kolor: | Dąb evoke |
| Nogi: | Metalowe czarne |
| Wymiary: |
|
| Wykonanie: |
|
| Ważne: | Produkt tworzony pod indywidualne zamówienie klienta. Brak możliwości zwrotu produktu. W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu >> [email protected] lub telefonicznie poprzez naszą infolinię. |

Stolik kawowy loftowy ryflowany OSAKA 2 szuflady, dąb evoke, czarne nogi
Przepiękna, urokliwa forma urozmaicona estetycznymi ryflami to przepis na wnętrze w nowoczesnym stylu! Kolekcja OSAKA wprowadzi do wystroju zupełnie nowy design! Stolik w modnym połączeniu kolorystycznym, w którym odcień dębu evoke idealnie współgra z głęboką czernią, nada aranżacji pazura i kontrastu. Idealnie wpasuje się w przestrzeń w stylu loftowym, industrialnym, jak i również nowoczesnym. 2 praktyczne szufladki pozwolą na przechowywanie różnorodnych przedmiotów, zadbanie o porządek i ład w salonie, a frezowane uchwyty nadają finezji i ułatwią otwieranie bez pozostawiania zabrudzeń czy odcisków na przepięknym ryflowanym froncie. Urozmaiceniem prostej bryły stają się czarne nogi wykonane z wysokiej jakości metalu. To właśnie podwyższona konstrukcje nadaje stolikowi lekkości oraz pozwala na szybkie i komfortowe utrzymanie porządku pod meblem. Całość zaprojektowana na bazie najwyższej jakości materiałów, które charakteryzują się odpornością na niefortunne uderzenia czy zadrapania oraz utrzymana w naturalnych barwach ziemi, wprowadza przytulny klimat i nowy wymiar japońskiej estetyki zen.
Dane techniczne
| Paczka nr. 1 | paczka 1/1 1200 x 635 x 90 mm waga - 29 kg |
| Rodzaj/typ mebla | Stolik kawowy |
| Model | OSAKA 2S (Typ 201) |
| Kolor | Dąb evoke / Czarny |
| Długość | 100 cm |
| Głębokość | 60 cm |
| Wysokość | 50 cm |
| Wysokość nóżek | 15 cm |
| Kolor nóg | Czarny |
| Wykonanie nóg | Metal |
| Montaż | Mebel do samodzielnego montażu |




