Stolik kawowy ryflowany SENSO 1S (F) | Beżowy
Kupując u nas zyskujesz
zwiń
Opis
| Kolekcja: | SENSO |
| Model: | 1S - F |
| Kolor: | Beżowy |
| Wymiary: |
|
| Wykonanie: |
|
| Ważne: | Produkt tworzony pod indywidualne zamówienie klienta. Po upływie 48 godzin od zamówienia nie ma możliwości anulacji zamówienia. Prosimy o przemyślane zakupy. |

Beżowy stolik kawowy z szufladą SENSO – wszystko, czego potrzebujesz na wyciągnięcie ręki!
Subtelny design podkreślony wyrafinowanymi frezami oraz smukłymi metalowymi nóżkami w kolorze korpusu to harmonia, która doda Twojej przestrzeni wyrazu i nowoczesnego stylu. Kwadratowy stolik kawowy SENSO wyposażony w praktyczną szufladkę, która pomoże w utrzymaniu porządku to prawdziwa kwintesencja piękna i funkcjonalności. Jego zgrabna konstrukcja i delikatna beżowa kolorystyka czynią go przepięknym akcentem i uniwersalnym elementem aranżacji w różnych stylach. Brak uchwytów podkreśla minimalistyczny design, a specjalny system push to open gwarantuje bezawaryjne, ciche i płynne otwieranie szuflady. Proste, metalowe nogi w beżowym odcieniu dodają finezji, a dzięki temu, że unoszą całą bryłę, nie obciążają konstrukcji i umożliwiają wjazd robota sprzątającego. Wyjątkowość kolekcji SENSO podkreślają gładkie detale połączone z estetycznymi ryflami. W ten sposób skutecznie odmienisz swoją przestrzeń, dodając jej uroku i nowoczesnego charakteru.
Dane techniczne
| Model | SENSO 1S (F) |
| Kolor | Odcienie beżu |
| Kolor nóg | Beżowy |
| Wykonanie nóg | Metal |
| Wysokość | 48,4 cm |
| Szerokość | 68 cm |
| Głębokość | 68 cm |




