Szafa dwudrzwiowa FRESHION 01 | 90cm | Kaszmir, czarny
Kupując u nas zyskujesz
zwiń
Opis
| Kolekcja: | FRESHION |
| Model: | 01 |
| Kolor: | Kaszmir / Czarny |
| Wymiary: |
|
| Wykonanie: |
|
| Ważne: | Produkt tworzony pod indywidualne zamówienie klienta. W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu >> [email protected] lub telefonicznie poprzez naszą infolinię. |

[lookbook id="6786"]
Kaszmirowa szafa dwudrzwiowa FRESHION 01 na czarnych nóżkach – praktyczny mebel w wyjątkowym wydaniu!
Poznaj unikalną kolekcję FRESHION i odśwież swoje wnętrze, wprowadzając prześliczny, subtelny kaszmir przełamany kontrastującymi czarnymi detalami! Szafa dwudrzwiowa 01 wyróżnia się klasyczną formą, a jej estetyczne wykonanie i dekoracyjny dekor będą tworzyć we wnętrzu pełen elegancji i szyku spokój oraz harmonię. Pakowna optymalnie zagospodarowana przestrzeń o szerokości 90cm pomieści kolekcję odzieży, dodatki, domowe tekstylia i inne akcesoria, dzięki czemu szybko zadbasz o ład i porządek. Solidny drążek umieszczony na całej szerokości pozwoli wygodnie przechowywać dłuższe ubrania, sukienki, płaszcze czy garnitury oraz zapobiegnie zgnieceniom. Szerokie półki to oczywiście idealny przepis na segregację pościeli, ręczników i organizację ubrań według ulubionych kategorii. Dzięki beżowej szafie FRESHION zapomnisz o chaosie wśród ulubionych przedmiotów i wszystko będziesz mieć na wyciągnięcie ręki. Idealnie sprawdzi się więc nie tylko w salonie czy przedpokoju, ale również w przytulnej i romantycznej sypialni.
Szafa z otwieraniem push to open - niezwykła wygoda na co dzień, minimalistyczny design!
Wybierając szafę dwudrzwiową w odcieniu kaszmirowym zyskasz nie tylko prześliczny design, ale również komfort codziennego użytkowania. Uchylne drzwi to możliwość korzystania z szafy jednocześnie przez kilka osób, a wbudowany system push to open umożliwia otwieranie przez dotyk, a tym samym ogranicza przytłoczenie frontu uchwytami – pozwala zachować lekki, minimalistyczny design i kształt bez wystających elementów. Stylowe nóżki w czarnym kolorze podkreślają wyjątkowy charakter kolekcji, nadając lekkości, elegancji i wspierając stabilność. Dodatkowo ułatwiają one dostęp pod mebel w celu wysprzątania lub odkurzenia całej powierzchni. Konstrukcja wykonana jest z wysokiej jakości płyty laminowanej, a krawędzie zabezpieczone są obrzeżami ABS, dzięki czemu mebel jest odporny na uszkodzenia, wilgoć, działanie wysokich temperatur, a w dodatku łatwy do utrzymania w czystości.
Szafa dwudrzwiowa ma elegancki i jednocześnie bardzo prosty design, co ułatwi aranżację, a jasna kolorystyka przełamana czarnym kolorem skutecznie rozświetli aranżację i nie przytłoczy nawet naprawdę niewielkich przestrzeni.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Informacje logistyczne | 2 paczki całość: 66kg; 0,954m3 |
| Paczka nr. 1 | Freshion 01: 1/2 22,5kg; 117/57/9cm (dł/szer/wys); 0,060m3 |
| Paczka nr. 2 | Freshion 01: 2/2 43,5kg; 197/58/8cm (dł/szer/wys); 0,091m3 |
| Rodzaj/typ mebla | Szafa dwudrzwiowa |
| Kolekcja | FRESHION |
| Model | FRESHION 01 |
| Kolor | Kaszmir |
| Długość | 90 cm |
| Głębokość | 53 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Wysokość nóżek | 17 cm |
| Kolor nóg | Czarny |
| Montaż | Mebel do samodzielnego montażu |




