Szafka na nóżkach ORO RTV-175 | Marmur | Gładki front
Kupując u nas zyskujesz
zwiń
Opis
| Model: | ORO RTV-175 |
| Kolor: | Czarny / okleina imitująca marmur |
| Wykończenie: | Front gładki |
| Wymiary: |
|
| Wykonanie: |
|
| Ważne: | Mebel produkowany na indywidualne zamówienie klienta. Po upływie 48 godzin od zamówienia nie ma możliwości anulacji zamówienia. Prosimy o przemyślane zakupy. |
Rysunek poglądowy, wymiary w CM

Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Model | ORO RTV-175 |
| Kolor | Czarny |
| Kolor nóg | Do wyboru |
| Wysokość | 53 cm |
| Szerokość | 175 cm |
| Głębokość | 32 cm |




