Szafka nocna FRESHION 06 | Kaszmir, czarny
Kupując u nas zyskujesz
zwiń
Opis
| Kolekcja: | FRESHION |
| Model: | 06 |
| Kolor: | Kaszmir / Czarny |
| Wymiary: |
|
| Wykonanie: |
|
| Ważne: | Produkt tworzony pod indywidualne zamówienie klienta. W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu >> [email protected] lub telefonicznie poprzez naszą infolinię. |

[lookbook id="6786"]
Stolik nocny z szufladą FRESHION 06 kaszmirowy, na czarnych nóżkach
Nieodłącznym elementem każdej sypialni jest praktyczny stolik nocny! Postawiony przy łóżku służy praktycznym blatem na lampkę nocną do wieczornego czytania, by odstawić szklankę z wodą czy telefon, posiada otwartą wnękę na drobiazgi, okulary bądź czytaną książkę i szufladkę z funkcją pełnego wysuwu, co umożliwia przechowywanie obok łóżka wszystkiego, co potrzebujesz mieć pod ręką. Połączenie kaszmirowego wybarwienia i czarnego kontrastującego dekoru skutecznie dodaje nowoczesnego pazura i dba, by aranżacja była harmonijna, świeża i nie przytłaczała wnętrza. Dzięki bezuchwytowemu otwieraniu, szafka zachowuje czystą, minimalistyczną linię i zachwyca prostotą. Idealnie sprawdzi się w nowocześnie urządzonej sypialni, stanowiąc wyrazisty i przyciągający wzrok akcent. Całość dopełniają stylowe nóżki w czarnym kolorze. Nadają nie tylko lekkości całej bryle, ale również dbają o stabilność i ułatwiają utrzymanie porządku pod meblem.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Informacje logistyczne | 1 paczka |
| Paczka nr. 1 | Freshion 06: 1/1 18kg; 80/39/13cm (dł/szer/wys); 0,041m3 |
| Rodzaj/typ mebla | Szafka nocna |
| Kolekcja | FRESHION |
| Model | FRESHION 06 |
| Kolor | Kaszmir |
| Długość | 50 cm |
| Głębokość | 34 cm |
| Wysokość | 53 cm |
| Wysokość nóżek | 17 cm |
| Kolor nóg | Czarny |
| Montaż | Mebel do samodzielnego montażu |




